Присоединяйтесь — мы покажем вам много интересного
Присоединяйтесь к ОК, чтобы подписаться на группу и комментировать публикации.
Комментарии 5
I wanted yesterday to by some watermelon...
I went to our market and noties that they are rather expensive...
One watermelon costs about 7$. They are very big and heavy.